Kaip priimti pagrįstą sprendimą ir be problemų įsigyti naudotą automobilį? 5 PATARIMAI, KAIP PIRKTI NAUDOTĄ AUTOMOBILĮ - https://autoklaipeda.lt/
Kaip priimti pagrįstą sprendimą ir be problemų įsigyti naudotą automobilį? 5 PATARIMAI, KAIP PIRKTI NAUDOTĄ AUTOMOBILĮ
Kaip priimti pagrįstą sprendimą ir be problemų įsigyti naudotą automobilį? 5 PATARIMAI, KAIP PIRKTI NAUDOTĄ AUTOMOBILĮ

Kaip priimti pagrįstą sprendimą ir be problemų įsigyti naudotą automobilį? 5 PATARIMAI, KAIP PIRKTI NAUDOTĄ AUTOMOBILĮ

Geros kokybės naudoto automobilio pirkimas – puiki galimybė įsigyti patikimą transporto priemonę, tam neišleidžiant daug pinigų. Tačiau svarbu į viską įsiginti, kad išvengtumėte galimų klaidų. Pirkdami savo pirmąjį naudotą automobilį, turite atsižvelgti į keletą svarbių kriterijų, todėl pateikiame keletą patarimų, kaip išsirinkti tokį automobilį.

5 patarimai, kaip pirkti naudotą automobilį

Šiame vadove pateikiame keletą svarbiausių bendro pobūdžio patarimų, kurie padės jums rasti ir įsigyti tinkamą naudotą automobilį. Skaitykite toliau ir sužinosite daugiau, kaip priimti pagrįstą sprendimą ir be problemų nusipirkti automobilį.

1. TRANSPORTO PRIEMONĖS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS ISTORIJA

– Perkant naudotą automobilį, yra svarbi jo techninės priežiūros istorija. Iš jos galima suprasti, kaip transporto priemonė buvo prižiūrima ir ar gerai išlaikyta. Jeigu įmanoma, pasistenkite išsiaiškinti, kam automobilis priklausė anksčiau, ir paklauskite buvusio savininko apie automobilio būklę. 

 

2. TRANSPORTO PRIEMONĖS AMŽIUS, RIDA IR BŪKLĖ

– Žinodami, kokio senumo yra automobilis, galite įvertinti jo eksploatacines savybes ir kiek automobilis yra patikimas. Kuo didesnė rida, tuo daugiau gali būti susidėvėjusios tam tikros automobilio dalys, jas gali tekti keisti. Be to, patikrinus bendrą automobilio būklę, gali paaiškėti, kokių būtų problemų – pamatyti tas „raudonas vėliavėles“, kurios rodo, kad yra suprastėjusi automobilio kokybė ir vertė. Būtina atsižvelgti į tokius veiksnius kaip automobilio amžius, rida ir būklė. Jeigu jau nusprendėte, kokio senumo automobilį norite įsigyti, galite jį išsirinkti mūsų interneto svetainėje.

3. DRAUDIMO SUTARTIS

– Būtinai peržiūrėkite įvairias draudimo sutartis ir bendrovių pasiūlymus, kad galėtumėte pasirinkti savo poreikius atitinkantį draudimą ir draudimo sutartį už priimtiną kainą.

4. REMONTO IR PRIEŽIŪROS IŠLAIDOS

– Dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti perkant pirmąjį naudotą automobilį, – remonto ir techninės priežiūros išlaidos. Apskaičiuokite, kiek galite skirti nuolatinei priežiūrai, taip pat bet kokiam tikėtinam kapitaliniam remontui, kurį gali tekti atlikti. Be to, įsitikinkite, kad galima gauti atsarginių dalių, jeigu, įsigijus transporto priemonę, paaiškėtų, kad yra gedimų.

 

Perkant naudotą automobilį, svarbu apskaičiuoti remonto arba techninės priežiūros išlaidas, kurių gali tekti patirti. Atsižvelgiant į automobilio tipą, amžių ir būklę, gali prireikti skirti tam tikrą pinigų sumą reguliariai techninei jo priežiūrai, pavyzdžiui, alyvai pakeisti ir stabdžiams. Pravartu sukaupti papildomų lėšų galimoms remonto išlaidoms padengti, kad išvengtumėte didelių netikėtumų. Jeigu viską taip padarysite, galėsite būti ramūs, žinodami, kad Jūsų automobilis bus geros būklės dar daugelį metų.

5. DOKUMENTŲ TEISINGUMAS

– Galiausiai, prieš nusipirkdami automobilį, įsitikinkite, kad visi dokumentai užpildyti teisingai, ir užsitikrinkite, kad Jūsų teisės bus apsaugotos.  Vos keli papildomi veiksmai, bet jie padės užtikrinti, kad Jūsų patirtis, įsigijus naudotą automobilį, bus maloni ir nekils jokių problemų.

Atsižvelgę į visus patarimus, galėsite tikėtis, kad, pirkdami naudotą transporto priemonę, priimate pagrįstą sprendimą ir įsigysite patikimą automobilį ilgiems metams.

Į viską įsigilinę ir pasiruošę, galėsite būti ramūs, žinodami, kad naujoji transporto priemonė už prieinamą kainą bus patikima.

 

Spustelėkite toliau esantį mygtuką ir sužinokite, kaip nusipirkti naudotą automobilį iš mūsų:

Užpildykite ir gaukite lizingo pasiūlymą​​​
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Accept
UAB „LASMA MOTORS“ teikia priklausomo tarpininko paslaugas ir veikia UAB „GF bankas“, BIGBANK AS filialo, AS Inbank filialo, UAB „mogo LT“ vardu.
Nuolaida 200€
Nuolaida 100€
Paslaptinga dovana
Nuolaida 500€
Draudimas 3 mėn.
Pilnas bakas kuro
Nuolaida 300€
Draudimas 6 mėn.
Gaukite dovaną įsigydami automobilį iš mūsų!

Dovana netaikoma perkant automobilį lizingu