Jūsų transporto priemonės paruošimas-vairavimas žiemą - https://autoklaipeda.lt/
Jūsų transporto priemonės paruošimas-vairavimas žiemą
Jūsų transporto priemonės paruošimas-vairavimas žiemą

Jūsų transporto priemonės paruošimas-vairavimas žiemą

Šviesos

Patikrinkite savo priekinius žibintus, stabdžių žibintus, posūkių signalus, avarinio signalus ir vidaus apšvietimą. Taip pat būtinai patikrinkite priekabos stabdžių žibintus ir posūkių signalus, jei to reikia.

Langų valytuvai

Stipriai sningant galite greitai išnaudoti daug langų plovimo skysčio. Įsitikinkite, kad jūsų transporto priemonės talpykla yra pilna kokybiško „žieminio” langų plovimo skysčio prieš prasidedant žiemos orams. Įsitikinkite, kad langų plovimo purkštukai ir visi langų valytuvai veikia ir pakeiskite nusidėvėjusias valytuvų gumeles.

Aušinimo sistema

Įsitikinkite, kad jūsų transporto priemonėje yra pakankamai aušinimo skysčio ir kad jis atitinka gamintojo specifikacijas. Peržiūrėkite savo transporto priemonės naudojimo vadovą dėl rekomendacijų. Patikrinkite aušinimo sistemą dėl nutekėjimų. Taip pat galite apsilankyti pas mechaniką, kad atliktų reguliavimo darbus ir patikrintų dėl nutekėjimų, sutrūkusių įvairių dalių, remonto ir pakeitimų būtinybės.

Paruoškite savo transporto priemonę

Turėkite reikiamus daiktus savo transporto priemonėje, kurių gali prireikti žiemos sezonu: 

  • sniego kastuvą, šluotą ir ledo grandiklį; 
  • abrazyvinių medžiagų tokio, kaip smėlis, jei jūsų automobilis užstrigtų sniege;
  • Užvedimo laidos,, žibintuvėlį ir perspėjimo priemones (fakelai ir avarijos ženklai); 
  • užklotus apsaugoti, nuo šalčio; 
  • mobilųjį telefoną ir įkroviklį, vandenį, maistą ir reikalingus vaistus.

Pripildykite kuro arba prijunkite į elektros tinklą

 Stenkitės, kad degalų bako lygis būtų kuo arčiau pilno. Elektromobiliams ir hibridiniams automobiliams reikia sumažinti baterijos išnaudojimą. Apskritai ličio jonų baterijos turi mažiau energijos esant žemesnei temperatūrai. Be to, dauguma transporto priemonių  naudos automobilio baterijos energiją savaiminiam šildymui esant žemai temperatūrai. Baterijos išnaudojimas dėl šildymo gali būti sumažintas laikant savo elektromobilį šilčiausioje vietoje, kiek tai įmanoma. Tai galima padaryti paprastai: žiemą naktimis prijunkite savo automobilį prie elektros tinklo, kad baterijos temperatūra būtų optimalioje temperatūros diapazone.

Suplanuokite savo maršrutą

Patikrinkite savo vietinę orų ir eismo situacijos ataskaitas, prieš išvykstant. Jei jūsų keliai nėra geros būklės, apsvarstykite galimybę atidėti nebūtinas keliones, kol keliai bus nuvalyti. Jei turite vykti, pasiruoškite atvejui, jei kelionė užtrunka ilgiau nei planuota. Planuojant ilgesnę kelionę žiemą, svarstykite galimybę išvykti anksti arba keisti išvykimo laiką, kad išvengtumėte kelionės, kuomet sninga labiausiai. Prieš išvykdami susipažinkite su kryptimis ir žemėlapiais, net jei naudojate GPS ir praneškite kitiems savo maršrutą ir numatomą atvykimo laiką. Ilgesnėms kelionėms planuokite pakankamai laiko sustoti pavalgyti, patikrinti savo telefoną, pakeisti vairuotoją ar pailsėti, jei jaučiate mieguistumą.

Užpildykite ir gaukite lizingo pasiūlymą​​​
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Accept
UAB „LASMA MOTORS“ teikia priklausomo tarpininko paslaugas ir veikia UAB „GF bankas“, BIGBANK AS filialo, AS Inbank filialo, UAB „mogo LT“ vardu.
Nuolaida 200€
Nuolaida 100€
Paslaptinga dovana
Nuolaida 500€
Draudimas 3 mėn.
Pilnas bakas kuro
Nuolaida 300€
Draudimas 6 mėn.
Gaukite dovaną įsigydami automobilį iš mūsų!

Dovana netaikoma perkant automobilį lizingu